KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678206
nr 1267 8206
Oidentifierad konstnär. Stilleben med frukter. Ej signerad. Olja på duk, 59x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:59:18
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr